Akce:
Zimní sleva 17 % do konce března 2024 z celkové ceny ISO ŽALUZIÍ !!!


Vytiskněte si slevový kupón.


Akce pražské pobočky: Doprava po Praze a okolí zdarma.


Montáž žaluzií do plastových a EURO oken provádíme odborně do krycích lišt skel, bez zásahu do okenního rámu!

Žaluzie interiérové

► O žaluziích

Žaluzie jsou moderní protisluneční i termoizolační clony, jež zachycují přímé sluneční světlo a umožňují regulaci jeho intenzity. Lamely jsou vyráběny z hliníku ve více než třiceti barevných odstínech. Pro svou nenáročnou obsluhu i údržbu jsou již po léta oblíbeným doplňkem mnoha bytů, rodinných domů ale i kanceláří či lékařských ordinací. V současnosti nabízí tři typy interiérových žaluzií, všechny samozřejmě i v imitaci dřeva.


Fotogalerie:

► ISO žaluzie, ovládání řetízkem

ISO žaluzie nejsou pouze klasickými interiérovými žaluziemi doplněnými o horní krycí profil. Jedná se o špičkový výrobek, který svým vzhledem a funkčností splňuje požadavky na zastínění dnešních moderních plastových a Euro oken. Nabízí veškerý komfort jednoduchého ovládání, snadné instalace a údržby bez nutnosti demontáže. Nastavení žaluzie v jakékoliv poloze je možné díky aretačnímu úchytu řetízku umístěném ve spodní části okna.


Toto řešení má několik výhod:

  • oproti běžnému interiérovému zámku nedochází časem k poškození provázku o brzdící zoubky zámku
  • při vytažení žaluzie se provázek neválí po parapetu či podlaze
  • řetízek, kterým se žaluzie vytahuje, se na rozdíl od provázku nešpiní a případně jde velmi jednoduše očistit

Design horní lišty a krycích prvků dokresluje vysokou estetickou úroveň nové generace žaluzií.


Horní profil, kryty a okenní rám do sebe zapadají a vytváří dokonalý estetický soulad. Malá změna s pozoruhodnými výsledky - přizpůsobený horní profil zajišťuje plné otevření okna. Jednoduchý ovládací řetízek umožňuje jak natáčení, tak i vytahování a spouštění lamel. Úhlednost - plastová příchytka zajišťuje uchycení řetízku - už žádná nevzhledná šňůra.


Fotogalerie:

► Žaluzie interiérové s brzdou

Konstrukce této žaluzie je podobná jako u předchozího typu, pouze přibyla brzda, která umožňuje nastavení lamel v libovolné výši bez nutnosti aretace šňůrky okolo plastového kolečka. Tyto žaluzie se montují do okenního rámu zevnitř místnosti, takže k jejich eventuelní údržbě není potřeba rozevírat okno.


Fotogalerie:


► Žaluzie meziskelní

Meziskelní žaluzie, jak vyplývá z názvu, se montují mezi skla starších typů dřevěných nebo kastlových oken. Vytahování lamel je prováděno pomocí silonové šňůrky, naklápění pak pomocí otočné tyče, která je upevněna na rámu okna.


Fotogalerie:

► Žaluzie vertikální

Funkčnost, útulnost a potřebné pohodlí jsou tři hlavní argumenty pro výběr vertikálních žaluzií. Dnes jsou samozřejmostí nových domů i moderních domácností. S vertikálními látkovými žaluziemi můžete v místnosti s mnoha prosklenými plochami jednoduše a rychle vytvořit útulnou atmosféru a zároveň se chránit před slunečními paprsky. Pokud se jedná o obývací pokoj, kuchyň, koupelnu či ložnici, výběr látek je dosti rozsáhlý, aby při vysoké kvalitě a široké barevné škále uspokojil Vaše přání. I pro Vaši pracovnu, Vertikální žaluzie přijímací kancelář, či jinou místnost zcela jistě najdeme řešení.


Ovládání žaluzií je standardně ruční, ale je samozřejmě možné i elektrické, kdy motor je řízen buď spínačem nebo dálkovým ovládáním.


Vertikální žaluzie se vyrábí v pravoúhlých tvarech (čtverec, obdélník), do šikmin, ale jsou možné rovněž horizontální a vertikální oblouky včetně kombinací těchto tvarů.


stáhněte si katalog látek CREPPE ve formátu PDFstáhněte si katalog látek FIESTA ve formátu PDFstáhněte si katalog látek ITACA ve formátu PDFstáhněte si katalog látek SHANTUNG ve formátu PDFstáhněte si katalog látek FIJI ve formátu PDFstáhněte si katalog látek MADEIRA ve formátu PDFstáhněte si katalog látek MOUNTAIN ve formátu PDFstáhněte si katalog látek NEW DUNES ve formátu PDFstáhněte si katalog látek NILO ve formátu PDFstáhněte si katalog látek QUEBEC ve formátu PDFstáhněte si katalog látek REMBRANDT ve formátu PDFstáhněte si katalog látek ROMA ve formátu PDFstáhněte si katalog látek SCREEN ve formátu PDFstáhněte si katalog látek TOKYO ve formátu PDFstáhněte si katalog látek TROPIC ve formátu PDFstáhněte si katalog látek VAN GOGH ve formátu PDF
Fotogalerie:


Typy umístění ovládání a stahování lamel:


Na látky poskytujeme certifikát o hygienické nezávaznosti resp. nehořlavosti (dle ČSN EN20105-B02, ISO 6940, ISO 6941).