Sítě do oken a dveří - účinná pomoc v boji proti obtížnému hmyzu

► Pevné okenní sítě s límcem

Tento systém je určen pro použití s plastovými nebo euro-okny, kde není přístup pro montáž z venku. Síť je uchycena otočnými plíšky za hranu oken. Sítě proti hmyzu s límcem jsou určeny pro použití do plastových oken. Rám je opatřen límcem, který dokonale přilne k rámu okna. Tím je dosaženo lepšího vzhledu sítě a její větší těsnosti. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé (popř. černé) barvě a na okně je prakticky neviditelná. Rám je vyroben z válcovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Může být dodán v barvě bílé, hnědé, stříbrné, třešeň amareto, imitaci dřeva za příplatek další barvy dle vzorníku RAL. Montáž sítě je možno provádět z interiéru. Většinou se provádí pomocí hliníkových otočných háčků o velikostech 10, 14, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 25 a 27 mm.


V dnešní době jsou již sítě proti hmyzu nenápadné a neruší výhled z okna, a to především díky technologii jejich výroby a způsobu instalace. Sítě proti hmyzu v žádném případě nebrání normální manipulaci s oknem, jako je otevírání, zavírání či vyklápění.


Fotogalerie:

► Pevné okenní sítě bez lemu

Tento systém se používá s plastovými nebo euro-okny i okny staršího provedení, kde je možná montáž z venku na obrtlíky - otočný systém. Vše je možné demontovat.


Fotogalerie:

► Sítě proti hmyzu do dveří

Síťové dveře si v poslední době získaly velikou oblibu. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v černé/šedé barvě a je prakticky neviditelná. Rám o rozměrech 40 x 20 mm je extrudovaný hliníkový profil opatřený těsnícím kartáčem. Muže být dodán v barvě bílé, hnědé, imitaci dřeva, ostatní barvy dle vzorníku RAL. Síťové dveře lze namontovat se samozavíracími panty, ochrannou lištou proti prokopnutí a dalšími doplňky. Prostřední příčka slouží zároveň jako oboustranné madlo. Dveřní síť je přidržována silnými magnety nebo magnetický pásek v profilu + samolepicí kovový pásek.


Příplatky

  • Síťovina - protipylová (černá), s nanovláknem (černá), pet screen (šedá, černá)
  • Průlez pro psa nebo kočku - Rozměr 210 x 250 mm nebo 310 x 340 mm; umístění vlevo, pravo nebo na středu

Fotogalerie: